Undervisning til en rettferdig pris - eller kampanje?

Undervisning til en rettferdig pris - eller kampanje?

Hos oss får alle elever undervisning av høy kvalitet til en rettferdig pris. Derfor har vi halv timepris på teoritimene hvor det er flere elever tilstede samtidig, på sikkerhetskurs på øvingsbane på Melbu og på trinn 4 - tilsammen en besparelse på 2010,-. Det er også derfor vi har valgt å utnytte turen til Melbu til å øve forbikjøring - uten tillegg i prisen. Slik har vi lagt opp undervisningen og priset våre tjenester siden oppstarten i 2017, slik har vi gjort det i 2018 og 2019, og vi vil fortsette med det også i fremtiden.

Hos oss er det ingen kampanjer, men vi leverer undervisning av høy kvalitet til en rettferdig pris - for alle våre elever - hele året!

Trafikkskolen Leknes - trygghet i førersetet!

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo