Trafikkskolene er pålagt å stenge

Trafikkskolene er pålagt å stenge

Myndighetene har nå forlenget smitteverntiltakene mot Coronasmitten, og stengingen av alle undervisningsinstitusjoner inkludert alle trafikkskoler er foreløpig forlenget til og med 13.04.2020.

All undervisning i denne perioden blir derfor avlyst, og vi beklager ulempene det medfører for våre elever. For å holde nivået på kjøreferdighetene ved like, oppfordrer vi dere til å øvelseskjøre privat så mye som mulig i mellomtiden. Vi lover at så snart det blir mulig skal vi være fleksible og sette opp nye kjøretimer og teoriundervisning, og gjøre alt vi kan for å hjelpe dere å ta igjen det tapte. Kontakt oss gjerne via kontaktskjemaet på internettsiden, via Facebook eller på telefon 908 49 606 dersom dere har spørsmål.

I mellomtiden oppfordrer vi alle til å ta vare på seg selv og andre, og følge myndighetenes anbefalinger i denne situasjonen. Følg myndighetenes pålegg og anbefalinger på helsenorge.no.

Ved å beskytte deg selv, beskytter du andre!

Ta kontakt

Adresse

Storgata 105

8370 Leknes

908 49 606

post@trafikkskolenleknes.no

Messenger

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo