Undervisning til rettferdig pris - eller kampanje?

Undervisning til rettferdig pris - eller kampanje?

Hos oss får alle elever undervisning av høy kvalitet til rettferdig pris. Derfor har vi redusert timepris på teoritimene på klasse B, på sikkerhetskurs på øvingsbane på Melbu og på trinn 4 - tilsammen en besparelse på 1610,-

Det er også derfor vi har valgt å utnytte turen til Melbu til å øve forbikjøring uten tillegg i prisen - forbikjøringsøving som ellers ville kostet 1580,-

Det betyr en samlet besparelse på 3190,- på klasse B for alle vår elever! Slik har vi alltid lagt opp undervisningen og priset våre tjenester. Hos oss er det ingen kampanjer, men vi leverer undervisning av høy kvalitet til en rettferdig pris - til alle våre elever - hele året!

Trafikkskolen Leknes - trygghet i førersetet!

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo