Trafikalt grunnkurs med gratis startpakke!

Vi setter trygghet i førersetet!

Trafikalt grunnkurs med gratis startpakke!

Alle elever som gjennomfører trafikalt grunnkurs hos oss får en gratis startpakke til en verdi av 1058,-. Etter endt kurs får du L-skilt og ekstra innvendig speil til privat øvingskjøring, og i tillegg får du den første kjøretimen på klasse B gratis!

Forskning viser at ungdommer som har kjørt mye før førerprøven har betydelig lavere ulykkesrisiko etter at de har fått førerkortet. Dette kan du oppnå ved å komme tidlig i gang med øvingskjøringen privat, og ved å starte undervisningen på trafikkskolen i god tid, gjerne ett år eller mer før du planlegger å avlegge førerprøven.

Vi håper at denne startpakken motiverer deg til å komme tidlig i gang med øvingskjøringen. Klikk her for å se hvilke økonomiske fordeler vi gir våre elever på klasse B.

Trafikkskolen Leknes - trygghet i førersetet!

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo